Zapraszamy na europejską konferencję Glut1

Zapraszamy na  najważniejsze spotkanie pacjentów z niedoborem transportera glukozy typu 1, ich rodziców, lekarzy i dietetyków. Jeszcze nigdy tak ważne wydarzenie nie odbywało się tak blisko – w niemieckim Aschaffenburgu!

Na zaproszenie dr Kleppera przyjadą tam najwybitniejsi specjaliści zajmujący się GLUT1 na całym świecie. Odbędą się wykłady, warsztaty, wspólne gotowanie i zabawy. To okazja także dla polskich rodzin z Glut 1 ds by się spotkać, poznać, porozmawiać.

Wszystkie szczegóły oraz możliwość zgłoszenia swojego udziału znajdziecie na stronie glut1-conference.com. Na zachętę – niepełnoletni pacjenci nie płacą za wstęp!
Na stronie konferencji znajdziecie dokładny program, ale już teraz podajemy kilka ciekawostek:

  • w środę wieczorem, 14 czerwca, odbędzie się nieformalne spotkanie, które będzie doskonałą okazją do poznania się – będzie można porozmawiać, obejrzeć stoiska przygotowane przez wystawców,
  • czwartek, 15 czerwca – konferencje, wykłady, a dla dzieci – opieka i atrakcje- klauni ze szpitala dziecięcego, zabawy na świeżym powietrzu i Wieczór Bawarski z ketogenicznym jedzeniem!
  • piątek, 16 czerwca – konferencje, wykłady, duuuużo tematów związanych z dietą.

Wkrótce prześlemy więcej informacji na temat zaplanowanych atrakcji i udogodnień przygotowanych dla pacjentów i ich rodzin, a także propozycje spędzenia wolnego czasu w  pięknym Aschaffenburgu.

Bardzo liczymy na polskie akcenty podczas konferencji! Jeśli planujecie się wybrać i chcielibyście spotkać się w polskim gronie, zapraszam do kontaktu pod adresem: abichniewicz@gmail.com