Element divider nie jest zarejestrowany lub nie ma pliku view.php.
Element account nie jest zarejestrowany lub nie ma pliku view.php.
Element divider nie jest zarejestrowany lub nie ma pliku view.php.
Element account nie jest zarejestrowany lub nie ma pliku view.php.

Zapraszamy na europejską konferencję Glut1

Zapraszamy na  najważniejsze spotkanie pacjentów z niedoborem transportera glukozy typu 1, ich rodziców, lekarzy i dietetyków. Jeszcze nigdy tak ważne wydarzenie nie odbywało się tak blisko – w niemieckim Aschaffenburgu!

Na zaproszenie dr Kleppera przyjadą tam najwybitniejsi specjaliści zajmujący się GLUT1 na całym świecie. Odbędą się wykłady, warsztaty, wspólne gotowanie i zabawy. To okazja także dla polskich rodzin z Glut 1 ds by się spotkać, poznać, porozmawiać.

Wszystkie szczegóły oraz możliwość zgłoszenia swojego udziału znajdziecie na stronie glut1-conference.com. Na zachętę – niepełnoletni pacjenci nie płacą za wstęp!
Na stronie konferencji znajdziecie dokładny program, ale już teraz podajemy kilka ciekawostek:

  • w środę wieczorem, 14 czerwca, odbędzie się nieformalne spotkanie, które będzie doskonałą okazją do poznania się – będzie można porozmawiać, obejrzeć stoiska przygotowane przez wystawców,
  • czwartek, 15 czerwca – konferencje, wykłady, a dla dzieci – opieka i atrakcje- klauni ze szpitala dziecięcego, zabawy na świeżym powietrzu i Wieczór Bawarski z ketogenicznym jedzeniem!
  • piątek, 16 czerwca – konferencje, wykłady, duuuużo tematów związanych z dietą.

Wkrótce prześlemy więcej informacji na temat zaplanowanych atrakcji i udogodnień przygotowanych dla pacjentów i ich rodzin, a także propozycje spędzenia wolnego czasu w  pięknym Aschaffenburgu.

Bardzo liczymy na polskie akcenty podczas konferencji! Jeśli planujecie się wybrać i chcielibyście spotkać się w polskim gronie, zapraszam do kontaktu pod adresem: abichniewicz@gmail.com